Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
selge
Täna 7..15°C
  vahelduv
Homme 7..15°C
  vahelduv
Ülehomme 9..18°C
      est   eng  
 
pühapäev 21. aprill 03:37
Esilehekülg Uudised
01. veeb 15:01

Vinni Vallavalitsuses töötab veebruarist keskkonna- ja kommunaalnõunik

Alates 1. veebruarist töötab Vinni Vallavalitsuses keskkonna- ja kommunaalnõunikuna Kätlyn Mets.

Kätlin mets

Keskkonna- ja kommunaalnõuniku ülesandeks on keskkonnaalase tegevuse ja valla tehnovõrkude alase tegevuse korraldamine vallas: valal seiskukoha kujundamine riiklike keskkonna- ja komplekslubade taotluste kohta, vastavate õigusaktide ettevalmistamine, jäätmehoolduse tegevuse korraldamine, sh korraldatud jäätmeveo toimimise tagamine, keskkonnanõuete ülevaatamine planeeringutes ja ehitusprojektides, kaevelubade väljastamine, vee erikasutuslubade menetlemine ja taotlemine, looduskaitseobjektide kohta ülevaate omamine, valla heakorra eeskirja korraldamine, valla heakorrakonkursi „Kaunis kodu“ läbiviimine, puude raielubadega seotud küsimuste lahendamine, lubade väljastamine jmt. küsimused.

Vinni vallast Kadilast pärit Tartu Ülikooli loodusteaduste magistri haridusega Kätlyn Metsa sõnul on talle tuttavad nii töövaldkond kui ka tööpiirkond. Varem on Kätlyn Mets töötanud keskkonnakorralduse spetsialistina Keskkonnaameti Viru regiooni Rakvere kontoris ning seejärel keskkonnaameti juhatajana Viimsi Vallavalitsuses.

Vinni vallavanem Rauno Võrno sõnul on haldusreformi järel suurenud Vinni vallas on lisandunud keskkonnaalseid küsimusi, mis on tinginud vajaduse eraldi spetsialisti järele. Vinni vald on ühest küljest intensiivse põllumajandusega piirkond, kuid samal ajal on siin palju kaitsmata põhjaveega alasid, ning keskkonnaküsimustega tegelemine seetõttu pidevalt päevakorras.

Hilje Pakkanen 


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee