Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 0..3°C
  selgelumi
Homme -7..-1°C
  selgelumi
Ülehomme -7..1°C
      est   eng  
 
neljapäev 17. jaanuar 16:46
Esilehekülg Uudised
27. dets 16:19

Elu korraldamisest Laekvere ja Rägavere piirkonnas ehk uuest aastast teeninduskeskustes

2018. aastast on endine Laekvere vald suure  Vinni valla üks piirkond teeninduskeskusega Laekvere alevikus end. vallamajas aadressil Salutaguse tee 2.  Niisamuti on ka endine Rägavere vald suure Vinni valla üks piirkond teeninduskeskusega Ulvi külas aadressil Mõisa tee 7.

  

Laekvere teeninduskeskuse haldusjuhina alustab tööd Andrus Läll, kelle telefoninumber on endine:  5046009, uus e-posti aadress on andrus@vinnivald.ee, mõned kuud töötab ka vana aadress.

   Laekvere haldusjuhi tööruumi asukoht jääb kõigile juba tuttavasse Laekvere haldushoonesse adressil Salutaguse tee 2.

   Rägavere teeninduskeskuse haldusjuhina alustab tööd Virgo Koppel. Tema kontaktandmed on: tel 57833232, e-post: virgo.koppel@vinnivald.ee. Ka Rägavere teeninduskeskuse haldusjuhi töökabinet asub Rägavere rahvale tuttavas vanas Rägavere vallamajas. 

   Haldusjuhtide tööülesanneteks on elanikele oluliste teenuste kättesaadavuse tagamine ja nõustamine ning majandustegevuse korraldamine - Andrus Lällil Laekvere  piirkonnas ja Virgo Koppelil Rägavere piirkonnas.

   Haldusjuhi poole saab pöörduda igal tööpäeval, kokkusaamine on soovitav eelnevalt telefoni teel  kokku leppida. Haldusjuhid võtavad vastu avaldusi ja taotlusi ning annavad nõu  ja juhatust, kas küsimuse saab kohapeal lahendada või kuhu peab pöörduma.

 

Sotsiaalküsimustega tegelevad sotsiaaltööspetsialistid

Laekvere teeninduskeskuses tegeleb sotsiaalküsimustega sotsiaaltööspetsialist Silvi Sirelpuu, tel on 57450313, Rägavere teeninduskeskuses sotsiaaltööspetsialist Martin Kesamaa, telefon on samuti endine: 525 7171.

    Sotsiaaltööspetsialistide tööruumid jäävad praegusesse kohta nii Rägaveres kui Laekveres. Sotsiaaltööspetsialistide vastuvõtuajad: Rägavere teeninduskeskuses kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 9-12 ja 13-15. Laekvere teeninduskeskuses teisipäeviti ja neljapäeviti kell 9 - 16.

 

    Rahvastikuregistri toiminguid saab teha Vinni vallamajas, aadressil  Tartu mnt 2 Pajusti alevik.

   Elukoha teate saab esitada ka paberkandjal haldusjuhile, kes toimetab selle edasi  vallamajja. Need, kes on arvutiga sina peal, saavad elukohateate esitada internetis riigiportaalis eesti.ee.

    Perekonnaseisu toiminguid (sünni või surma registreerimist), saab teha mistahes kohalikus omavalitsuses, s.h Vinni Vallavalitsuses, Pajustis vallamajas. Abielus olevatel  paaridel on võimalik lapse sünd registreerida elektrooniliselt portaali eesti.ee kaudu.

 

    Vinni Vallavalitsuse vastuvõtuajad on teisipäev ja neljapäev kella 8-16. Ametnike telefoninumbrid on kättesaadavad valla veebilehel. Valla üldtelefon on 32 58 650, vastab juhiabi. Teid saavad infoga aidata peale haldusjuhtide veel raamatukogud. Väljakujunenud tava on, et kui ametnik on kohal, võetakse mistahes päeval jutule. Tühikäikude ennetamiseks on soovitav ette helistada ja kokkusaamise aeg kokku leppida.

 

Rahulikku meelt oma asjaajamise  korraldamisel ka uuel aastal!


Hilje Pakkanen

27.12.2017

 


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee