Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 24..30°C
  aike
Homme 20..28°C
  vihm
Ülehomme 21..27°C
      est   eng  
 
neljapäev 19. juuli 14:29
Esilehekülg Uudised
31. juul 00:00

Heakorrakonkursi tulemused

 Laekvere Vallavalitsus kinnitas tänavused valla heakorrakonkursi võitjad elamute, korterelamute ning asutuste ja ettevõtete grupis.

 

Laekvere Vallavalitsus tunnustab elamute grupis 100 euro suuruse kinkekaardiga perekond Klaasmägi Laekvere alevikus, 50 euro suuruse kinkekaardiga Ants ja Asta Vahulat, Merje Morozovat ja Rein Leichterit Paasvere külas ning Jaan ja Maie-Valentine Rajapuud Salutaguse külas.

 

Korterelamute kategoorias jäeti peaauhind välja andmata. Ergutusauhinna, 50 euro suuruse kinkekaardi, pälvivad Vassivere põik 2 korteriühistu ja Kesk tn 4 korteriühistu Laekvere alevikus ning eriauhinna, 50 eurose kinkekaardi, Allee tee 14 elanikud Muuga külas.

 

Ettevõtete ja asutuste grupis otsustati peaauhind jätta välja andmata. Ergutusauhind, kinkekaart summas 50 eurot, anda Laekvere Jahimeeste Ühingule Arukse külas ja Osaühingule Artiston Laekvere alevikus. Eriauhind, kinkekaart summas 50 eurot, anda Osaühingule Laekvere PM Salutaguse külas asuva farmikompleksi eest ning Osaühingule Muuga PM  Muuga külas asuva farmikompleksi eest.

 

Laekvere Vallavalitsuse korraldatava heakorrakonkursi eesmärgiks on parandada üldist heakorda vallas, tunnustada heakorrale kaasaaidanud kodanikke ja ettevõtteid.

Hindamiskriteeriumitena arvestas valla heakorrakomisjon objekti üldmuljet, prügimajanduse korraldatust, haljastust ja kujundust (lilled, hekid, murud, puud jms), tarbeaia puhtust, krundi piiri ja ümbrust ning riigilipu heiskamise koha olemasolu.

Auhindade kätteandmine toimub pidulikul koosviibimisel, kuhu kutsutakse kõik konkursil osalenud objektide omanikud või nende esindajad.

 Allikas: Laekvere valla uudised


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee