laupäev 22. juuli 03:44
Esilehekülg Uudised
25. apr 09:52

Nelsoni aerutajad olid mitmel pool aktsioonis

Läinud nädalavahetus pakkus põnevaid tegemisi erinevate spordialade harrastajatele. Huviklubis Nelson aerutamisega tegelevaid sportlasi jagus nii iga-aastasele Võhandu maratonile kui ka Läti karikavõistlustele süstaslaalomis, mis toimusid Smiltenes. Laupäeva hommikul startisid Võhandu maratoni 100 km pikale distantsile ligi kaheksasaja aluse seas ka kaks kahe- ja kaks üheliikmelist süsta Nelsoni aerutajatega. Esimesena jõudsid nelsonlastest finiðisse Martin Ruudi ja Keit Nurga, kes lõpetasid meeste kahesüstade arvestuses 78. kohal. Karin Raudsalu ja Gerli Traus saavutasid naiste kahesüstal vaatamata ebaõnnele (neil tuli vahepeal parandada purunenud tüüri, lisaks "aitas" saatemeeskond neil ületassimise järel süsta istudes ümber minna) igati korraliku kuuenda koha. Naiste ühesüstal sai Adeele Arnek 7. ja meeste ühesüstal Vahur Leemets 92. koha. Laupäeval ja pühapäeval peeti Smiltenes Läti karikavõistluste kaks esimest etappi süstaslaalomis, kus ainukese Nelsoni esindajana võistelnud Ago Kastemäe teenis mõlemal etapil meeste ühesüstal klassis 35+ kaheksanda koha.

Allikas: Kadrina valla uudised

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!