Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 2..5°C
  vihm
Homme 2..5°C
  lorts
Ülehomme 0..3°C
      est   eng  
 
teisipäev 19. veebruar 10:21
Esilehekülg Uudised
07. nov 09:47

Maavanem tunnustas eile maakonna tublimaid raamatukoguhoidjaid

Eile, 6.novembril tunnustas maavanem Urmas Tamm kella viie teel maakonna aasta parimaid maaraamatukogutöötajaid. Kolleegid valisid parimaks raamatukoguhoidjaks Kaia Kaljuvee Aaspere raamatukogust, kellele maavanem andis üle tänukirja.

 

raamatukogulased

Pildil: Irma Raatma Väike-Maarja raamatukogust, Tea Runovski Viru-kabala raamatukogust, maavanem Urmas Tamm, Kaia Kaljuvee Aaspere raamatkogust, Õie Tammissaar ja Lea Lehtmets Lääne-Virumaa Keskraamatukogust.


Selle aasta parima maaraamatukogutöötaja tiitli nominentideks olid veel Tea Runovski Rägavere vallas asuvast Viru-Kabala ja Irma Raatma Väike-Maarja raamatukogust.

 

Parimat raamatukoguhoidjat valitakse Eestis juba kaheksandat aastat. Maavanem on raamatukoguhoidjaid tunnustanud kolmandat aastat.

 

Ühisel kella viie teel Art Café külalistemajas ütles maavanem, et raamatukoguhoidja on inimene, kellele peavad meeldima nii raamatud kui inimesed. ”Raamatukogud on rahvamajade  kõrval kohtadeks, kus inimesed saavad nii vaimuvalgust, sooja suhtumist kui ka mõnusalt koos olla,” nentis ta. Heameelt tundis ta ka raamatukogude töötajate aktiivsuse üle oma sündmustest maakonnaportaali vahendusel teada anda.

 

Vestluses koorus välja mõte, et parima raamatukoguhoidja tiitel on toonud raamatukogusse isegi lugejaid juurde.

 

Õhtu lõpetas ühiskülastus Rakvere teatri etendusele ”12 tooli”.

 


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee