Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vahelduv
Täna 7..14°C
  vahelduv
Homme 7..14°C
  vahelduv
Ülehomme 7..15°C
      est   eng  
 
laupäev 20. aprill 01:45
Esilehekülg Turism Majutus

Rakvere spordihall


Sporti tehti praeguse spordikeskuse koha peal Rakveres juba 19. sajandi lõpus -staadion avati Kastani puiesteel 1930.aastal.

Koos viimatiste staadioni renoveerimistöödega kerkis 2004. aastal selle kõrvale kauaoodatud kaasaegne spordikompleks, kuhu kuuluvad muu hulgas kahe ja poole tuhande istekohaga, kõigile rahvusvahelistele nõuetele vastav spordihall ning kergejõustikumaneež.

2004. a loodud Rakvere spordikeskus haldab kõiki Rakvere linna spordiobjekte, lisaks spordihallile ja staadionile kaht väiksemat võimlat - Rahu ja Kalevi halli, kunstmurukattega jalgpallistaadioni (paremini tuntud kui reaalgümnaasiumi staadion) Võidu tänaval, rahvaaias asuvat tennisestaadioni, linnaosades paiknevaid spordiplatse, terviseradasid Palermo linnaosas jne). Nii on Rakvere spordikeskus  linna spordielu süda.

Oma lühikese tegutsemisaja jooksul on Rakvere spordikeskus võõrustanud spordihallis ja staadionil mitmeid nii rahvusvahelisi kui ka kodumaiseid spordivõistlusi ja üritusi. Olgu siinkohal ära toodud valik suurematest ja kaalukamatest sündmustest, ühtlasi heidame põgusa pilgu tulevikuplaanidele.Avatud:
E-R 9-22, L-P 9-21

Kontaktandmed:
Telefon: +372 327 8200
Aadress: Kastani puiestee 12, 44307 Rakvere Kodulehekülg: www.rakverespordikeskus.ee

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee