Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 0..4°C
  pilves
Homme -2..2°C
  selgelumi
Ülehomme -4..1°C
      est   eng  
 
teisipäev 11. detsember 22:55
Esilehekülg Turism Majutus

Kunda linna klubi


Klubi personal: juhataja Maiu Küngas, kunstiline juht Enna Laanemets, kunstnik Marika Sisask, noortejuht Helen Jagant, majahoidja Ellen Naska, helitehnik Meelis Ots.

 

Klubi põhitööks on linna ja ümbruskonna elanikele meelelahutussündmuste korraldamine, rahvakultuuri arendamine ja huviringide töö läbiviimine.
Kunda linna traditsioonilised kultuurisündmused: sõbralaat, laste laulukonkurss, Kunda linna päev (maikuu viimasel laupäeval), jaanipäev, mere- ja perepäev (juulikuu teisel laupäeval), saksofoni suvekool, rõõmureede lastele (augustikuu viimasel reedel), muinastulede öö (augustikuu viimasel laupäeval), esimesel advendil tulede süütamine linna jõulukuusel, uue aasta vastuvõtmine, rahvusvahelise muusikapäeva ja vabariigi aastapäeva tähistamine. Korra kuus kogunevad klubisse peoõhtutele linna eakate klubi Videvik liikmed ja slaavi kultuuriühingud Läte ning Berega.

Klubi ruume on võimalik rentida (vaata teenused) koolituste ja erinevate sündmuste korraldamiseks. Klubist on võimalik rentida ka heal tasemel helitehnikat ning laenutada kostüüme.

 

Klubi allüksus noortemaja asub aadressil Koidu 13, avatud E-R 13-20, K kell 15-20.  Kontaktandmed:
Telefon: 53 86 24 85 E-post: noortemaja@kunda.ee
Aadress: Lasteaia 4 Kunda 44106 Lääne-Virumaa Kodulehekülg: www.kundalinnaklubi.ee

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee