Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 12..18°C
  vahelduv
Homme 12..17°C
  vihm
Ülehomme 16..25°C
      est   eng  
 
reede 26. mai 21:58
Esilehekülg Noorteinfo Vaba aeg Võimalused noorte huvitegevuseks Lääne-Virumaal 2015/2016 õppeaastal omavalitsuste kaupa

Võimalused noorte huvitegevuseks Lääne-Virumaal 2015/2016 õppeaastal omavalitsuste kaupa



Võimalused noorte huvitegevuseks Lääne-Virumaal 2015/2016 õppeaastal omavalitsuste kaupa

Haljala vald

Huviringi/huvitegevust
pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu

kuus (€)

Osalejate

arv

Haljala Gümnaasium

Kunstiring

Helena Lahi

4. klass

0€

10

Kunstiring

Helena Lahi

5.-7. klass

0€

10

Korvpall

Raivo Tribuntsov

6.-9. klass

0€

10

Võrkpall nooremad

Aiki Lipp

3.-7. klass

0€

16

Võrkpall vanead

Aiki Lipp

8.-12. klass

0€

8

Puutööring

Jüri Simkin

4.-9. klass

0€

10-12

Rahvastepall

Kersti Naarits

1.-4. klass

0€

20

Tants

Kersti Naarits

1.-4. klass

0€

15

Laskering

Olev Lipp

6.-11. klass

0€

15

Tekstiloome

Külli Heinla

9. klass

0€

20

Flöödiring

Ene Palo

1. ja 4. klass

0€

5 kuni 10

Näitering

Ene Palo

1.-4. klass

0€

8 kuni 15

Mudilaskoor

Mari Kaasik

1.-3. klass

0€

25

Käsitöö ring (paberitöö)

Evelin Teiva

4.-9. klass

0€

10

Ujumise algõpetus

Kersti Naarits

3. klassi õpilased

0€

23

Linetants

Evelin Teiva

4.-9. klass

0€

10

Haljala Piigad

Viivi Voorand

4.-11. klass

0€

35

Haljala Poisid

Viivi Voorand

2.-7. klass

0€

Alla 20

Ansambel Seitsmendikud

Viivi Voorand

7. klass

0€

8-9

5. kl. Ansambel, solistid, duetid

Viivi Voorand

5. klass

0€

9

4a., b. Klassi ansambel, solistid, duetid

Viivi Voorand

4. klass

0€

9T + 4P

Solistid, duetid, trio

Viivi Voorand

2.-11. klass

0€

10-12

Plaatpillide, käsikellade ansamblid

Viivi Voorand

2.-7. klass

0€

20-25

Kokkamine

Merle Kiviberg

7. klass

0€

12

Poistekoor 1.-2. klass

Ene Palo

1.-2. klassi poisid

0€

25

Kergejõustik

Meelis Kari

4.-12. klass

0€

15

Palliring

Meelis Kari

1.-3. klass

0€

15

Kodutütarde Viru Ringkond

Haljala rühm, kodutütred

Eha keskküla

7-19 aastased

0€

17

Haljala Rahvamaja

Rahvatantsurühm Kakerdajad

Eleri Aitman

Noortele vanusepiiranguta

0€

51

Kitarrikool

Lembit Kirsipu

2€

15

Viiulikool

Mari Kaasik

2€

9

 

 

Kadrina vald

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

Vohnja Lasteaed-Algkool

Koor

Kaida Mikola

1.-4. klass

0€

12

Tantsuring

Tiina Poopuu

1.-4. klass

0€

18

Näitering

Kaida Mikola

1.-4. klass

0€

24

Viburing

Kadi Koort

1.-4. klass

5€

18

Kadrina Kunstidekool

Akordion, klassikaline kitarr

Margus Laugesaar

7.-19. aastased

6-15€

Kokku koolis 128 õpilast

Flööt, klarnet, plokkflööt

Tiit Tammar

Kunstiõpetus, kunstiajalugu

Marika Soone

Solfedžo

Marian Kullerkupp

Viiul

Sirje Tambi

Flööt, oboe, saksofon, klarnet

Edvin Lips

Klaver

Tõnu Klomann,

 Liili Põld,

Piret Villem

Trompet

Kaido Järvsoo

Löökpillid

Peep Kallas

Kunst

Heidi Reisi

Eelkool

Marian Kullerkupp

Muusikalugu

Liili Põld

Kadrina Huvi- ja noortekeskus

Seinaronimine (huviklubi Nelson)

Vahur Leemets

1.-12. klass

4€

20

Karoona (Kadrin Novus SK)

Hillar Elva

6.-12. klass

0€

15

Tants (Huviklubi Cadencia)

Marge Mägi

4.-12. klass

10€

40

Kadrina Rahvamaja

Segarahvatantsurühm Seltsis Segasem

Helena Mägi

10.-12. klass

0€

16

I Osvald Mägi nimeline noorte näitetrupp

Lisete Laisaar

8.-12. klass

0€

12

Segakoor

Silja Uhs

Alates gümnaasiumist vanusepiiranguta

0€

Kodutütarde Viru Ringkond

Kadrina rühm, kodutütred

Anneli Leht

7-19 aastased

0€

10

Kadrina Keskkool

Rahvatants

Ebe Abner

2. klass

0€

59

Rahvatants

Ebe Abner

4.-5. klass

0€

Rahvatants

Ebe Abner

7.-8. klass

0€

Loovusring (kunst)

Marge Abner

2.-3. klass

0€

25

Lastekoor

Elene Altmäe

4.-8. klass

0€

40

Väikekandle ring

Elene Altmäe

4.-7. klass

0€

Neidude ansambel

Elene Altmäe

9.-12. klass

0€

20

Robotid

Holger Bremen

1. klass

0€

52

Robotid

Holger Bremen

2. klass

0€

Robotid

Holger Bremen

9-16 aastased

0€

CAD-joonestamine, arhitektuur

Holger Bremen

7.-12. klass

0€

18

CADrina ettevalmistus

Holger Bremen

9.-12. klass

0€

15

Lahe lugeda, mõnus mõtelda

Mai Fäelmann

4. klass

0€

15

Lahe lugeda, mõnus mõtelda

Mai Fäelmann

5b klass

0€

Loodusesõber

Eve Kanger

6.-9. klass

0€

24

Nuputamine

Tiina Karri

7. klass

0€

10

Üldkehaline ettevalmistus

Ülle Kink

4.-6. klass

0€

10

Looduse avastajad

Raimo Maasik

1.-3. klass

0€

46

Loovusmängud

Sirje Promen

2c, 3c, 4c klass

0€

10

Õpioskused

Aino Põldaas

3. klass, 5. klass

0€

11

Parim sõber - raamat!

Anneli Sild

2.-3. klass

0€

10

Mudilaskoor

Merike Trepp

2.-3. klass

0€

60

Sk Kadrina Spordiklubi

Jalgpall

Reijo Kuusik

1.-12. klass

5€

Kokku 200 last

Ujumine

Urve Ringmets

1.-12. klass

5€

ÜKE (maadlus)

Ivar Abner

1.-12. klass

5€

Võrkpall

Jaan Rummi

1.-12. klass

5€

Maadlus

Valeri Pormann

1.-12. klass

5€

Korvpall

Raivo Tribuntsov

1.-12. klass

5€

Lauatennis

Kristjan Saluvee

1.-12. klass

5€

Kergejõustik

Ülle Kink

1.-12. klass

5€

 

Kunda

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

VaNadi Art Kunsti Stuudio

Kunsti Stuudio - Maalikunsti alused

Nadezda Vassiljeva

4-63 aastased

28€ kuus

21

Kunda muusikakool

Kitarr

Meelis Suban

6-26 aastat

14€

60

Klaver

Janina Aasamets, Juta Tiitso,

Ljubov Kljutšnik, Merike Suban

14€

Muusikaline eelkool

Ivi-Ly Soomre

14€

Kooriklass

Kaie Aja

14€

Akordion

Merike Suban

14€

Plokkflööt

Veiko Pärnak

14€

Löökpillid

Pjotr Tihhomirov

14€

Viiul

Piret Kreek

14€

Saksofon

Veiko Pärnak

14€

Trompet

Veiko Pärnak

14€

Mandoliin

Veiko Pärnak

Muusikaline vabaõpe

7€; 14€; 18€

Kodutütarde Viru Ringkond

Kunda rühm, kodutütred

Rühmavanem puduub

7-19 aastased

0€

6

Kunda Noortemaja

Kitarriring

Meelis Suban

al. 7 a.

0€

10

Kunstiring

Helen Jagant

1.-9. klass

0€

10

Kunda Linna Klubi

Laste rütmika- ja lauluring

Katri Vahesalu

Lapsed

0€

Tütarlaste võimlemisring

Elle Türkel

Lapsed

0€

Kooliteater

Natalie Neigla

Noortele vanusepiiranguta

0€

Liikumisrühmad

Natalie Neigla

Noortele vanusepiiranguta

0€

Laste näitering Karoliine

Maarika Koks

Noortele vanusepiiranguta

0€

Kunstiring

Helen Jagant

Noortele vanusepiiranguta

0€

Kitarriring

Meelis Suban

Noortele vanusepiiranguta

0€

Käsitöö õpitoad

Kristi Onkel

Vanusepiiranguta

0€

Idamaise tantsu ring Alima

Epp Kaljos

Vanusepiiranguta

0€

Latin-dance tantsuring

Evelly Vaigur

Vanusepiiranguta

0€

Naisrahvatantsurühm Kõkutajad

Kristin Tagam

Vanusepiiranguta

0€

Ranna-Viru rahvateater

Kaido Veski

Vanusepiiranguta

0€

Slaavi ühing Läte, Kunda Linna Seltside Majas

Tantsuring

Tatjana Kenk

Vanusepiiranguta

0€

Rahvatantsurühm

Tatjana Mihhaljuk

Vanusepiiranguta

0€

Teatristuudio

Antonina Kotsetkova

Vanusepiiranguta

0€

Lastering Päikseke

Tatjana Mihhaljuk, Natalia Mazurik

Lastele

0€

Kunstiring

Galina Penkovskaja, Tamara Ivanova

Vanusepiiranguta

0€

Slaavi ühing Berega, Kunda Linna Seltside Majas

Kirjandusring

Nadezda Vassiljeva

Vanusepiiranguta

0€

Kunda Ühisgümnaasium

Arvutiring

Gunnar Roov

1.-2. klass

0€

13

Robootika

Kaido Kukk

1.-3. klass

0€

8

Inglise keel

Varvara Klemmer

1. klass

0€

31

Inglise keel

Varvara Klemmer

2. klass

0€

24

Sportlik mänguring poistele

Jaak Jalakas

1.-4. klass

0€

12

Algklasside spordiring

Küllike Koha

2.-4. klass

0€

15

Võrkpall

Küllike Koha

5.-10. klass

0€

8

Kooliteater

Natalie Neigla

1.-3. klass

0€

7

Kooliteater

Natalie Neigla

7.-12. klass

0€

7

Liikumisrühm

Natalie Neigla

1.-3. klass

0€

11

Liikumisrühm

Natalie Neigla

4.-6. klass

0€

8

Liikumisrühm

Natalie Neigla

9.-12. klass

0€

8

Mudilaskoor

Kaie Aja

2.-4. klass

0€

35

Lastekoor

Kaie Aja

5.-9. klass

0€

37

Naiskoor

Kaie Aja

10.-12. klass

0€

18

Täpsustus: Kooliteatri ning liikumisrühma juhti tasustatakse Kunda Linna Klubi eelarvest, mitte Kunda Ühisgümnaasiumi omast.

 

Laekvere vald

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

Kodutütarde Viru Ringkond

Laekvere rühm, kodutütred

Urve Ehasalu

7-19 aastased

0€

21

Muuga Põhikool

Muusikaring

Eve Kuusk

1.-9. klass

0€

21

Korvpall

Aivar Kondoja

2.-9. klass

0€

16

Robootika

Signe Puusepp

1.-4. klass

0€

13

Arvutiring

Jaana Hamer

1.-6. klass

0€

23

Näitering

Urmas Lindlo

1.-9. klass

0€

10

Käsitööring

Heili Laast

1.-5. klass

0€

8

Laekvere Rahva Maja Laste- ja Noortetuba

Kõhutants

Epp Kaljos

al. 5. klass

0€

8

Kunsti Köök

Jaanika Leetberg

al. 3. klass

0€

8

Teatristuudio

Õilme Lainesaar

al. 5. klass

0€

10

Laekvere Põhikool

Spordiring

Iivi Maidla

1.-4. klass

0€

25

Näitering

Jana Põhjala ja

Maia Lippasaar

1.-4. klass

0€

15

Mudilaskoor

Eve Kuusk

1.-4. klass

0€

20

Korvaplliring

Oliver Sibolt

5.-9. klass

0€

10

Laulukoor

Eve Kuusk

5.-9. klass

0€

10

Tantsuring

Tiia Lepp

1.-2. klass

0€

10

Spordiring

Iivi Maidla

4.-6. klass

0€

10

Tantsuring

Tiia Lepp

7.-9. klass

0€

10

Ujumine

Iivi Maidla

2. klass

0€

6

Puutööring

Arne Labe

1.-4. klass

0€

10

Meisterdamine

Meelika Villers

1.-4. klass

0€

15

 

Rakke vald

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

Rakke noortekeskus

Loovuse arendamise kursused

Mary Tammet

7.-26 aastased

Tasuta, projektirahastus

12-15 noort

Rakke kultuurikeskus

Laste Showtants (nooremad)

Evgenia Iarina

1.-5. Klass

0€

15

Laste Showtants (vanemad)

Evgenia Iarina

6.-9. Klass

0€

15

Segarahvatantsurühm

Riina Gull

3.-4. Klass

0€

16

Segarahvatantsurühm

Riina Gull

7.-9. Klass

0€

16

Laste lauluring (nooremad)

Rene Põllumaa

eelkool

0€

8

Laste lauluring (vanemad)

Rene Põllumaa

1.-8. klass

0€

10

Rakke Gümnaasium

Kunsti- ja käsitööring

Ene Kõnnusaar

4.-9. klass

0€

10

Liiklusring

Juta Ploompuu

3. klassi õpilased

0€

19

Loodusring

Mariliis Võsu

5.-9. klass

0€

10

Robootika

Leelo Ambos,

Velle Tarraste

1.-9. klass

0€

20

Rahvatants

Helen Potman

3. klass

0€

16

Showtants/hip-hop

Evgenia Iarnia

1.-5. klass

0€

14

Hip-hop/Jazz tants

Evgenia Iarnia

6.-9. klass

0€

13

Lauluring

Rene Põllumaa

1.-5. klass

0€

7

LOM

Leonoore Meerja

6.-9. klass

0€

5

Jõusaali treening

Janar Rückenberg

5.-12. klass

0€

12

Korvpall

Veiko Kabral

1.-4. klass

0€

14

Pilliring

Leelo Ambos

1.-9. klass

0€

10

Mudilaskoor

Leelo Ambos,

Rene Põlumaa

1.-4. klass

0€

40

Vabamaadlus

Jaak Tammik

1.-9. klass

0€

15

Jalgpall

Jüris Sahkur

1.-9. klass

0€

10

 

 

 

Rakvere linn

 

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

 

Rakvere Avatud Noortekeskus

Saalijalgpall

Alo Leek

Vanusepiiranguta

0€

20

 

Õpiabi Stuudio

Riina Tobreluts

1.-6. klass

0€

 

Saalihoki

Alo Leek

Vanusepiiranguta

0€

15

 

Rank Fashion

Riina Tobreluts

14+ aastat

0€

8

 

Aeroobika

Mari-Liis Küüsmaa

Vanusepiiranguta

0€

10

 

Meisterdamine

Riina Tobreluts ja Mari-Liis Küüsmaa

Vanusepiiranguta

0€

 

Meisterdamine poistele

Alo Leek

13+ aastat

0€

4

 

Gustavi Maja Huvikool

Kokaring

Ly Jõe ja

Gerda Kukk

1.-6. klass

19€ kuus

17

 

Rakvere Muusikakool

Klaveriklassid

Ruth Patune,

Ly Eskor,

Elle Kivinurm,

Piret Villem,

Darja Roditšenko, Kaarel Peäske

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

47

 

Viiuliklassid

Angelica Robert, Riina Linde,

Tiiu Peäske,

Mari Kaasik

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

35

 

Tšelloklass

Riina Erin

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

5

 

Kitarriklass

Tiit Korsar

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

17

 

Akordioniklassid

Epp Kruuse,

Väino Pall

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

11

 

Plokkflöödiklass

Artjom Roditšenko, Tiit Tammar

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

9

 

Saksofoniklass

Artjom Roditšenko, Edvin Lips

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

10

 

Flöödiklass

Tiit Tammar

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

3

 

Trompetiklass

Tiit Tammar,

Edvin Lips

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

2

 

Klarnetiklass

Tiit Tammar,

Edvin Lips

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

2

 

Flöödiklass

Tiit Tammar

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

7

 

Metssarve klass

Edvin Lips

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

3

 

Trombooniklass

Edvin Lips

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

1

 

Kandleklass

Jaanus Väljaots

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

7

 

Löökpilliklass

Pjotr Tihhomirov

7-19 aastased

19 - 22€ kuus

9

 

Eelklass

Merike Karton

5-7 aastased

11 - 22€ kuus

20

 

Laulustuudio

Kelli Pärnaste

7-19 aastased

 

7.50 - 11€

32

 

Kodutütarde Viru Ringkond

Rakvere rühm, kodutütred

Aive Ott

7-19 aastased

0€

25

 

Muusikakool Rajaots

Kitarriõpe

Toomas Rannu

12-19 aastased

0-94€

Kokku käib muusika-koolis umbes 90 õpilast

 

Pop-jazz lauluõpe

Kadri Rannu

12-19 aastased

0-94€

 

Pop-jazz löökpilliõpe

Vallo Vildak

12-19 aastased

0-94€

 

Pop-jazz basskitarriõpe

Peep Pihlak

12-19 aastased

0-94€

 

Pop-jazz klaveriõpe

Kalle Lepasaar,

Kadri Rannu

6-19 aastased

0-94€

 

Kõlaansambel

Thea Liiva,

Kadri Rannu

1/2-13 aastased

0-94€

 

 

* osalustasu suurus sõltub sellest millise omavalitsuse elanike registrisse on õpilane kantud. Koolis käivad õpilased Rakvere linnast, Rakvere vallast, Sõmeru vallast, Kadrina vallast, Vinni vallast, Kuusalu vallast. Kõik omavalitsused on huvihariduse toetamise korra võtnud vastu oma variandis. Seetõttu on toetamise (või mittetoetamise) põhimõtted ja summad erinevad.

 

Rakvere Spordikool

Kergejõustik, edasijõudnud, tase 3

Sirje Kiviaru

7.-12. klass

10€

15

 

Kergejõustik, edasijõudnud, tase 2

Alar Madilainen

7.-12. klass

10€

16

 

Kergejõustik, edasijõudnud, tase 3

Mikk Joorits

7.-12. klass

10€

11

 

Kergejõustik, edasijõudnud, tase 2

Jaak Vettik

7.-12. klass

10€

10

 

Kergejõustik algettevalmistusgrupp, tase 3

Sirje Kiviaru

1.-7. klass

10€

12

 

Kergejõustik algettevalmistusgrupp, tase 2

Sirje Kiviaru

1.-7. klass

10€

14

 

Kergejõustik algettevalmistusgrupp, tase 2

Alar Madilainen

1.-7. klass

10€

14

 

Võrkpall, edasijõudnud, tase 4, Poisid

Mati Merirand

7.-12. klass

10€

8

 

Võrkpall, edasijõudnud, tase 2, Poisid

Mati Merirand

7.-12. klass

10€

10

 

Võrkpall, edasijõudnud, tase 1, Poisid

Hendrik Kurik

7.-12. klass

10€

13

 

 

Võrkpall, algettevalmistugrupp, tase 3, Poisid

Hendrik Kurik

1.-7. klass

10€

13

 

Võrkpall, Edasijõudnud, tase 4, Tüdrukud

Ellen Aros

7.-12. klass

10€

8

 

Võrkpall, Edasijõudnud, tae 2, Tüdrukud

Ellen Aros

7.-12. klass

10€

10

 

Võrkpall, Algettevalmistusgrupp, tase 3

Ellen Aros

1.-7. klass

10€

13

 

Korvpall, Algettevalmistus, tase 2, Poisid

Madis Putko

1.-7. klass

10€

16

 

Korvpall, Algettevalmistus, tase 3, Poisid

Märt Raam

1.-7. klass

10€

22

 

Korvpall, Algettevalmistus, tase 4, Poisid

Märt Raam

1.-7. klass

10€

23

 

Korvpall, edasijõudnud, tase 2, poisid

Märt Raam

7.-12. klass

10€

18

 

Korvpall, edasijõudnud, tase 3, poisid

Madis Putko

7.-12. klass

10€

15

 

Korvpall, edasijõudnud, tase 4, poisid

Tõnis Putko

7.-12. klass

10€

12

 

Lauatennis, edasijõudnud, tase 2

Kristo Kauküla

7.-12. klass

10€

8

 

Lauatennis, Algettevalmistus, tase 2

Kristo Kauküla

1.-7. klass

10€

11

 

Maadlus, Algettevalmistus, tase 1

Marek Treiman

1.-7. klass

10€

13

 

Maadlus, Algettevalmistus, tase 3

Marek Treiman

1.-7. klass

10€

13

 

Maadlus, edasijõudnud, tase 2

Endel Treiman

7.-12. klass

10€

8

 

Maadlus, edasijõudnud, tase 4

Endel Treiman

7.-12. klass

10€

9

 

Judo, algettevalmistus, tase 4

Jevgeni Tširkin

1.-7. klass

10€

12

 

Ujumine, Algettevalmistus, tase 2

Gunnar Tõnning

1.-7. klass

20€

12

 

Ujumine, edasijõudnud, tase 2

Gunnar Tõnning

7.-12. klass

20€

12

 

Ujumine, edasijõudnud, tase 4

Gunnar Tõnning

7.-12. klass

20€

15

 

MTÜ Tarvanpää Selts

Rahvatantsu segarühm

Tiiu Mürk,

Maie Orav

1.-3. klass

5€

14

 

Rahvatantsu segarühm

Tiiu Mürk,

 Liis Otstavel

4.-6. klass

5€

16

 

Rahvatantsu segarühm

Tiiu Mürk,

 Liis Otstavel

7.-9. klass

5€

16

 

Rahvatantsu segarühm

Tiiu Mürk,

Maie Orav

10.-12. klass

5€

16

 

Kahe või enama lapse puhul on pere peale tasu 8€ kuus

 

Rakvere Gümnaasium

Mare Kütt

4a, 4b, 4c klass

0€

60

 

Krista Asafova

1a klass

0€

26

 

Loodusring

Pille-Riin Pukk

3a klass

0€

21

 

Loodusring

Kristi Reineberg

2a klass

0€

25

 

Robootika

Martin Kink

4.-5. klass

0€

10

 

Õpioskused, nuputamine

Rutt Tubli

3c klass

0€

18

 

Õpioskused, nuputamine

Külli Tropp

2c klass

0€

24

 

Õpioskused, nuputamine

Tiivi Saidlo

1c klass

0€

24

 

Huvitav vene keel

Inna Trufanova

3b klass

0€

13

 

Huvitav matemaatika

Ljudmilla Ponomarjova

7c, 8c, 9c klass

0€

10

 

Liiklusring

Ülle Klaasen

3a, 3b, 3c klass

0€

50

 

Tants

Tiivi Saidlo

1c klass

0€

24

 

Näitering

Svetlana Leonova

5c ja 6c klass

0€

12

 

Näitering

Külli Tropp

2c klass

0€

13

 

 

Sõnakunstiring

Jana Sillajõe

1-4. klass

0€

20

 

Rahvatants

Eve Kübarsepp

1b, 2c, 4c klass

0€

60

 

Mudilaskoor

Merike Karton

2-5. klass

0€

40

 

Vene folkloor

Svetlana Fursova

5c, 6c klass

0€

12

 

Muusikaring

Krista Lindre

3-5. klass

0€

25

 

Eesti folkloor

Krista Lindre

1.-2. klass

0€

15

 

Malering

Peedu Vipper

2.-4. klass

0€

10

 

Spordiring

Alar Madilainen

3.-7. klass

0€

25

 

Jooga ring

Katri Kaldaru

1d klass

0€

9

 

Laste jooga (algajad)

Katri Kaldaru

1.-3. klass

0€

20

 

Laste jooga (edasijõudnud)

Katri Kaldaru

2.-6. klass

0€

15

 

Tantsuring

Tiivi Saidlo

7c, 7d, klass

0€

10

 

Robootika

Eero Unt

7.-8. klass

0€

10

 

Lastekoor

Linda Gordejev

6.-9. klass

0€

20

 

Segakoor

Linda Gordejev

10.-12. klass

0€

30

 

Rahvatants

Maie Karus

9.-12. klass

0€

35

 

RG Teatriansambel

Aili Teedla

7.-12. klass

0€

23

 

Esteetika ja tantsukool

Show Koor

Kadri Kask

9-13 a.

Laulu õppeosa-konna kuumaks 54€

Laulu erialadel kokku 10 noort

 

Show Koor

Kadri Kask

14-20 a.

 

Show Koor

Kadri Kask

20+ a.

 

Pop-Jazz individuaaltund

Kadri Kask

 

Lastetants

Tiia Randoja

3-6 a.

Tantsuõppeosakonna kuumaks 54€

Tantsu erialadel kokku 430 noort

 

Tüdrukute Showtants

Merle Laud,

Merje Poom,

Kätlin Piiskoppel

7-19 a.

 

Poiste showtants

Kätlin Piiskoppel

10-13 a.

 

Rakvere Põhikool

Peotants

J. Kuusemets,

A. Reinmann

1.-9. klass

0€

6

 

Rahvastepall

K. Põdra

2. klass

0€

16

 

Mudilaskoor

A. Aros

1.-4. klass

0€

38

 

Plokkflööt

A. Aros

2.-6. klass

0€

11

 

Ansambli- ja soololaul

A. Aros

1.-6. klass

0€

20

 

Sõnakunstiring

E. Kruusmaa

5.-9. klass

0€

20

 

Rahvatants

E. Saaber

4. klass

0€

21

 

Robootika

K. Sööt

2.-6. klass

0€

11

 

 

KEAT

H. Roostik

6. klass

0€

25

 

Taaskasutus

K. Štukert

6. klass

0€

12

 

Loodusring

V. Padonik

1.-4. klass

0€

12

 

Loovusring

E. Rikma

1.-3. klass

0€

15

 

Liiklusring

K. Põdra

3. klass

0€

20

 

Näitering

K. Geidik

1. klass

0€

18

 

Virumaa Noorteorkester

Viiuliõpe Lääne-Virumaa muusikakoolide õpilastele ja lõpetajatele

Eva Siil,

Riina Linde,

Eve Sarnet

3.-12. klass

0€

20

 

Kandleõpetaja Lääne-Virumaa muusikakoolide õpilastele ja lõpetajatele

Kaarin Aamer

3.-12. klass

0€

30

 

Rakvere Vanalinna Kool

Kandlering

Jaan Eerik Priks

1.-5. klass

tasu pole veel otsustatud

38

 

Maaliring

Anne Tipner-Torn

1.-5. klass

4€ nädalas

38

 

Rahvatants

Leho Leis

1.-5. klass

0€

38

 

Vabatants

Liis Niller

1.-5. klass

8€

 

Muusika- ja kunstikool Kaur

Balletiklass

Liis Niller

4-18 aastased

20€

60

 

Kunstiklass

Anne Murula

6-18 aastased

25.50€

30

 

Muusikaklass (Klaver, viiul, akordion, flööt, klavessin, kitarr)

Marge Kelder, Margus Laugesaar, Peep Pihlak,

Külli Roosiväli,

Eva Siil, Silja Villems,

Piret Villem)

6-18 aastased

24€

60

 

Tantsu- ja Kunstikool Athena

Töökoda (meisterdamine, loovtegevused)

Anne Pajula,

Alge Sard,

Liis Niller,

Kristi Saaremäe, Eliko Kajak

1.-2. klass

Rakvere linna elanikele 23-33€ kuus

Koolis käib 109 õpilast

 

Ateljee (Maalimine, joonistamine)

1.-2. klass

 

Töökoda (savi, keraamika, tarbekunst)

3.-6. klass

 

 

Ateljee (maalimine, joonistamine, kunstitehnikad)

3.-6. klass

 

 

Töökoda (keraamika, tarbekunst)

5.-12. klass

 

Ateljee (maalimine, joonistamine, kompositsioon)

6.-12. klass

 

Poiste töökoda (savi, puit, metall, nahk)

al. 3. klass

 

Animatsioon, joonistamine, meisterdamine, loovprojektid

2.-5. klass

 

Töökoda (keraamika, tarbekunst)

6.-12. klass

 

Nüüdiskunst (foto, koomiks, nüüdiskunsti väljendusviisid)

6.-12. klass

 

Ateljee (Maalimine, joonistamine, kompositsioon, ettevalmistusrühm edasiõppijatele)

7.-12. klass

 

Nukuteater

 

Film

 

MTÜ Virumaa Poistekoor

Laulukoor: Virumaa Poistekoor

Edmar Tuul,

Kuno Kerge,

Maret Alango

1.-12. klass

2.50€

70

 

Laulukoor: Virumaa Noorte Meeskoor

Andrus Siimon,

Elene Altmäe

7.-12. klass

2.50€

70

 

 

Rakvere Rahvamaja/Kultuuri-keskus

Stuudio Alima

Epp Kaljos

al. 10 eluaastat

0€

5

 

La Tormentita (Flamenco- ja mustlastants)

Algi Ambos

Ka noortele, vanusepiiranguta

 

Linnanoorte Näitetrupp

Tiina Rumm

12-18 aastased

15€

17

 

Teatritrupp Jabloko

Olga Zhulai

 

KaRakTer noortestuudio

Tiit Alte

Noortele, vanusepiiranguta

 

Latin Dance

Evely Vaigur

Noortele vanusepiiranguta

 

So-La-Re laulustuudio

Vanusepiiranguta

 

Virumaa Tütarlastekoor

Vanusepiiranguta

 

Meeskoor Rakvere

Jaanus Nurmoja

Vanusepiiranguta

 

Segakoor Viroonia

Merje Kallip,

Kadri Innos

Vanusepiiranguta

 

Rakvere Segakoor

Krista Lindre,

Kristi Moldau

Vanusepiiranguta

 

Rakvere Ametikool

Loovusring

A. Rosental

Kooli õpilased

0€

Ühes ringis keskmiselt 10-16 õpilast

 

Kunstiring

A. Sard

0€

 

Muusikaring

O. Mäe

0€

 

 

Korvpall

V. Akel

0€

 

Võrkpall

V. Akel

0€

 

Jalgpall

V. Kondoja

0€

 

Kergejõustik

V. Kondoja

0€

 

Vabamaadlus

R. Mäe

0€

 

Rakvere Reaalgümnaasium

Teadusklubi

Laura Herm

1.-2. klass

0€

Kõikides ringides minimaalselt 10 õpilast

 

Kunstiring

Heidi Reisi

Algklassid

0€

 

1. Stuudio väikestele

Tiina Kippel,

Kadri Remmet

5.-6. klass

0€

 

2. Stuudio

Tiina Kippel,

Kadri Remmet

8.-10. klass

0€

 

3. Gümnaasiumi stuudio

Tiina Kippel,

Kadri Remmet

Gümnaasium

0€

 

Õpioskuste ring

Ulvi Selezov

3. ja 5. klass

0€

 

Loodusring

Laura Herm,

Agne Jõgis,

Epp Vaidre,

Kadri Marksoo,

Tiina Sirelpuu

0€

 

Kitarriring

Toivo Reinsoo

0€

 

Muinasjuturing

Kaire Pajanen

0€

 

Rahvastepall

Eve Mõttus

3. ja 5. klass

0€

 

Tähelepanu, start

Eve Mõttus

0€

 

Erigrupi võimlemine

Eve Mõttus

0€

 

TV-10 Olümpiastart

Eve Mõttus

1.3. klass

0€

 

Kergejõustik

Sirje Kiviaru

0€

 

Rahvastepall

Helle Tuhkla

4. klass

0€

 

Tähelepanu, start

Helle Tuhkla

4.-5. klass

0€

 

T.O.R.E ringitund (tugiõpilastegevus)

Ele Sööl

0€

 

Reaali TV

Jaanus Lekk

0€

 

Poiste rahvastepall

Andres Pajo

0€

 

Poiste jalgpall

Andres Pajo

4.-5. ja 6.-7. klass

0€

 

Pallimäng ja ü.k.e

Mikk Joorits

8.-9. klass

0€

 

Rahvastepall

Mikk Joorits

3. klass

0€

 

Rakvere Karmeli kogudus

Fusion Pop-rock koor

Irina Pikat

20€ aastas

50

 

Pop kohvik

Tuuli Kams

0€

30

 

 

Pöördes noorteõhtud

Maria Kams

0€

40

 

Rakvere Eragümnaasium

Spordiring

Lembe Aasorg

1.-2. klass

0€

15

 

Kergejõustik

Lembe Aasorg

6.-9. klass

0€

10

 

Kergejõustik

Rein Eensalu

1.-9. klass

0€

15

 

Kunstiring

Merike Olt-Kleeband

1. klass

0€

15

 

Kustinring

Merike Olt-Kleeband

2. klass

0€

10

 

Kunstiring

Merike Olt-Kleeband

3.-4. klass

0€

10

 

Kunstiring

Merike Olt-Kleeband

5.-9. klass

0€

15

 

Mudilaskoor

Ene Veermäe

1.-4. klass

0€

100

 

Lastekoor

Ene Veermäe ja Annely Niglas

5.-7. klass

0€

20

 

Segakoor

Keio Soormelt ja Annely Niglas

9.-12. klass

0€

25

 

Käsikellade ansambel

Riin Tipp

3.-7. klass

0€

20

 

Erinevad ansamblid ja solistid

Ene Veermäe ja Annely Niglas

1.-9. klass

0€

100

 

Klaveriõpe

Ene Veermäe

1.-5. klass

0€

5

 

Nuputa ring

Eha Laas

1. klass

0€

15

 

Õpioskuste ring

Pirje Vasli ja

Eneli Silm

2.-3. klass

0€

15

 

Liiklusring

Indrek Pilv

3.-4. klass

0€

40

 

Ajakirjandusring

Ene Veermäe

6. klass

0€

10

 

Rakvere Sotsiaalabikeskus

Meisterdamine

Vanusepiiranguta

0€

Igapäevaselt käib 20-25 last, kuus 80-90 erinevat last, püsikliente 35

 

Joonistamine

 

Tantsimine-võimlemine

 

Võõrkeele mänguline õpe

 

Toidu valmistamine

 

Igapäevaeluks vajalike oskuste omandamine

 

 

 

 

 

*Rakvere Spordikooli teise omavalitsuse lapse osalustasu on erinev.

 

 

Rakvere vald

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

Lasila Põhikool

Loodusring

Eve Kangur

1.-2. klass

0€

17

Poisteansambel

Merle Eberhart

1. klass ja 4. klass

0€

6

Tütarlaste ansambel

Merle Eberhart

1.-4. klass

0€

14

Raamatukoguring

Kadi Prants

1. klass

0€

11

Väike kannel

Katrin Saluvee

1.-2. klass

0€

17

Teatmik

Ruth Lehtla

1. klass

0€

11

Kunstiring

Ruth Kapper

1.-3. klass

0€

23

Inglise keele ring

Anneli Meibaum

1.-2. klass

0€

17

Liiklusring

Katrin Lipp

2. ja 4. klass

0€

16

Meisterdamine

Anu Kippel

1.-4. klass

0€

37

Nuputa

Ruth Lehtla

3. klass

0€

6

Scrabble

Kadi Prants

4. klass

0€

10

Kitarriring

Toivo Reinsoo

4.-7. klass

0€

7

Jalgpall

Mikk Joorits

4.-7. klass

0€

9

Vene keele ring

Rimma Polonskaja

5. klass

0€

5

Mõisaring

Tiina Mesi

5. klass

0€

5

Inimeseõpetus

Katrin Murakas

5.-6. klass

0€

15

Kodu-uurimine

Tiina Mesi

5.-8. klass

0€

17

Veltsi Lasteaed-Algkool

Arvutiring

Anne Nagel

1.-4. klass

0€

18

Inglise keel

Anneli Martinson

1.-2. klass

0€

9

Inglise keel

Anneli Martinson

3.-4. klass

0€

9

Kunstiring

Margit Kaare

1.-2. klass

0€

9

Kunstiring

Margit Kaare

3.-4. klass

0€

9

Draamaring

Anne Nagel

1.-4. klass

0€

18

Spordiring

Leili Vlasovski

1.-4. klass

0€

18

 

 

Rägavere vald

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

Kodutütarde Viru Ringkond

Põlula rühm, kodutütred

Leili Aleksejev

7-19 aastased

0€

25

Põlula Kool

Kunstiring

Inge Korka

1.-6. klass

0€

15

Lastekoor

Merje Kallip

5.-9. klass

0€

17

Mudilaskoor

Merje Kallip

1.-4. klass

0€

13

Looduslooring

Sirle Taaksalu

1.-4. klass

0€

13

Noorkotkad

Janek Sammul

5.-7. klass

0€

6

Näitering

Merje Kallip

5.-6. klass

0€

15

Treening

Kristjan Saluvee

1.-6. klass

0€

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sõmeru vald

Huviringi/huvitegevust
Pakkuv organisatsioon, koduleht, e-mail

Huviringi/
huvitegevuse
nimetus

Juhendaja nimi

Sihtgrupp

Osalustasu kuus (€)

Osalejate arv

Vaeküla Kool

Muusikaring

R. Rürkel

2.-4. klass

0€

10

Lauatennis

P. Laidinen

õpilaskodu lapsed ja kodused

0€

12

Flöödiring

A. Lillemägi

5. klass

0€

10

Tüdrukute klubi

T. Lappard

6. klassi tüdrukud

0€

7

Puidutöö

K. Davel

õpilaskodu lapsed ja kodused

0€

12

Skaudid

A. Lillemägi

2.-5. klass

0€

20

Pallimängud

A. Lillemägi

2.-7. klass

0€

46

Raamatukogu sõbrad

L. Kivistik

5. klass

0€

10

Ujumine

M. Tõnning

õpilaskodu õpilased

0€

24

Sumo

R. Rannikmaa

õpilaskodu õpilased

0€

12

Sõmeru noortekeskus

Tantsuring

Nanci Ristla

1.-6. klass

16€ kuus

17

Kodundusring

Rita Möldri

7-15 aastased

0€

12-15

Robootikaring

Rasmus Kits

10-14 aastased

0€

10-12

Sõmeru Põhikool

Solistid

Janika Bobõlski

4.-9. klass

0€

4

Mudilaskoor

Janika Bobõlski

1.-5. klass

0€

40

Ansamblid

Janika Bobõlski

1.-9. klass

0€

24

Vene Keel

Tatjana Sõtšova

1.-4. klass

0€

6

Kunstiring

Merike Sõmermaa

1.-4. klass

Aastas 5€

10

Sportmängud

Aili Pung

5.-7. klass

0€

12

Rahvatants

Aili Pung

1.-5. klass

0€

18

Pallitrenn

Aili Pung

1.-4. klass

0€

10

Käsipall (noorem grupp)

Johan Utt

1.-4. klass

0€

8

Käsipall (vanem grupp)

Johan Utt

5.-8. klass

0€

8

Robootika

Katrin Moisa

1.-4. klass

0€

20

Kitarriõpe

Olev Mäe

3.-9. klass

0€

12

Korvpall

Harry Metsaru

3.-7. klass

0€

17

 

 

 

 

 

 

Uhtna Põhikool

Ansambel

Elina Peri

1.-9. klass

0€

12

Informaatika

Rasmus Kits

1.-9. klass

0€

49

Inglise keel

Pirje Pungas

1.-2. klass

0€

13

Kandleõpe

Elina Peri

1.-9. klass

0€

4

Kitarr

Veiko Pärnak

1.-9. klass

0€

5

Klaver

Silja Villems

1.-9. klass

0€

14

Käsitöö

Riina Orgus

1.-9. klass

0€

4

Kodu-uurimine

Urve Udu

1.-9. klass

0€

2

Kunst

Urve Udu

1.-9. klass

0€

10

Lastekoor

Elina Peri

1.-9. klass

0€

16

Male

Mart Mäetaga

1.-9. klass

0€

20

Mudilaskoor

Elina Peri

1.-9. klass

0€

25

Nuputa

Tõnu Joab

1.-9. klass

0€

10

Näitering

Ene Neito

1.-9. klass

0€

14

Plokkflööt

Elina Peri

1.-9. klass

0€

5

Robootika

Rasmus Kits

1.-9. klass

0€

6

Solistid

Elina Peri

1.-9. klass

0€

8

Loodusring

Karl Märdla

1.-9. klass